skip to Main Content

شروع فعالیت اشراقیه به سال ۱۳۶۶ و تاسیس بنگاه نشر و توزیع کتاب برمیگردد . انتشارات اشراقیه با توجه به علاقه ی بنیان گذاران آن در ابتدا در حوزه ی رمان , داستان , ادبیات و روانشناسی فعالیت خود را آغاز کرد . 

در ۱۰ سال اول و از ابتدای دهه ی هفتاد انتشارات عملا به یکی از ناشرین پزشکی کشور در حوزه ی علوم پایه و البته حوزه تخصصی هومیوپاتی تبدیل شد . انتشارات اشراقیه اولین ناشر تخصصی هومیوپاتی در کشور بود که اقدام به چاپ کتاب های این حوزه در ایران کرد و تا به امروز نیز تنها ناشر تخصصی در این حوزه از طب مکمل باقی مانده است .

از ابتدای دهه ی هشتاد انتشارات بیشتر در حوزه های علوم پایه و تخصصی تری نظیر جراحی فعالیت خود را ادامه داد و تا سال ۱۳۹۰ نزدیک به ۱۰۰ عنوان کتاب در این حوزه به چاپ رسانید . اشراقیه در میانه ی دهه ی هشتاد در حوزه ی چاپ دیجیتال و افست نیز وارد شد و با چاپ افست بسیاری از کتاب های رفرنس زبان اصلی در ایران اقدام به توزیع این کتاب ها در میان دانشجویان و مراکز علمی و دانشگاهی کشور نمود . اشراقه یکی از اولین بنگاه های چاپ در ایران بود که کتاب های افست پزشکی را به صورت تک نسخه در ایران تولید میکرد و تا به امروز هم یکی از قدیمی ترین بنگاه های نشر و توزیع کتاب های افست و لاتین پزشکی میباشد . 

از ابتدای دهه ی نود اشراقیه با توجه به نیاز و تقاضای دانشجویان اقدام به راه اندازی فروشگاه کتاب تخصصی پزشکی خود در شهر تهران نمود و تا به امروز یک دهه است که در حوزه ی فروش کتاب تخصصی پزشکی در خدمت شماست . با توجه به نیاز دانشجویان سراسر کشور به کتاب های تخصصی و لزوم تغییر در مدل کسب‌ وکار برای ایجاد شرایط آسان تر خرید ما از سال ۱۳۹۳ اقدام به راه اندازی اولین فروشگاه آنلاین تخصصی پزشکی در کشور کردیم .

سایت انتشارات اشراقیه یکی از اولین فروشگاه های تخصصی پزشکی کشور است که در حوزه ی توزیع کتاب تمامی ناشران پزشکی کشور به سراسر ایران خدمت رسانی میکند .

اشراقیه از آغاز تا امروز
۱۳۶۶
آغاز فعالیت در حوزه ی نشر و پخش کتاب
۱۳۷۴

آغاز فعالیت تخصصی در حوزه نشر کتب پزشکی

۱۳۸۵

ورود به حوزه چاپ افست کتاب های زبان اصلی پزشکی

۱۳۹۰

آغاز فعالیت کتابفروشی تخصصی و واردات کتاب ارجینال پزشکی

۱۳۹۵

آغاز فعالیت در حوزه فروش آنلاین کتب پزشکی از طریق سایت اشراقیه

۱۴۰۰

آغاز به کار سایت جدید کتابفروشی آنلاین نشر اشراقیه

ماموریت

برای ما در اشراقیه ارائه ی جدید ترین کتاب های حوزه علوم پزشکی و ارسال آن در سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور اولیت است . سعی ما در اشراقیه ایجاد بستری مناسب برای تهیه ی تمام منابع و کتب مورد نیاز دانشجویان و اساتید رشته های مرتبط با علوم پزشکی است . 

چشم انداز

اشراقیه در سال های گذشته با نوآوری هایی در حوزه ی فروش آنلاین کتاب و ایجاد بستری برای تولید کتاب های مختلف علوم پزشکی بر حسب سلیقه ی مشتریان گامی جدید در حوزه ی کتاب های تخصصی علوم پزشکی , به خصوص کتب افست پزشکی برداشته است . گام بعدی ما ایجاد فرآیند هایی مناسب تر برای استفاده ی تمام دانشجویان از این امکانات میباشد .

Back To Top
preloader