skip to Main Content

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون هال ۲۰۲۱

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون هال 2021

آشنایی با کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون هال ۲۰۲۱ | چندین سال است که کتاب فیزیولوژی گایتون، عنوان پرفروش‌ترین کتاب درسی فیزیولوژی پزشکی در جهان را به خود اختصاص داده است. اگر از دانشجویان پزشکی و یا فعالین این حوزه باشید به‌طور حتم می‌دانید که این کتاب به‌عنوان مهم‌ترین مرجع فیزیولوژی برای تمامی دانشجویان رشته‌های پزشکی و علوم پزشکی به شمار می‌رود و از ابتدای ورود به رشته پزشکی همراه شما خواهد بود و کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱ از مهم‌ترین کتاب های ترم اول پزشکی محسوب می‌شود. همچنین علاوه بر رشته پزشکی، نام کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون هال ۲۰۲۱ در میان منابع و رفرنس‌های کتاب های ترم اول اتاق عمل، کتاب های ترم اول مامایی و کتاب های ترم اول پرستاری نیز به چشم می‌خورد. در مقاله آشنایی با کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون سعی شده تا شما با جدیدترین ویرایش از این کتاب اشنا شوید .

آخرین نسخه این کتاب، یعنی چاپ پانزدهم کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱، به‌تازگی منتشرشده است و در حال حاضر امکان تهیه آن از سایت اشراقیه فراهم است. با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله با جدیدترین نسخه فیزیولوژی گایتون آشنا شوید.

 آشنایی اولیه با کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱

دکتر جان هال، استاد آرتور گایتون است و تحت عناوینی همچون رئیس بخش فیزیولوژی و بیوفیزیک، معاون ارشد تحقیقات قلبی عروقی- کلیوی در مرکز پزشکی دانشگاه می‌سی‌سی‌پی فعالیت دارد. آخرین نسخه کتاب آن‌ها با داشتن  بیانی شفاف و واضح و تمرکز بر مطالبی که بیشتر مرتبط با بخش بالینی و پیش بالینی است، برای اطمینان از یادگیری حداکثری و درک دقیقِ مفاهیم پیچیده، از یک قالب بخصوص و مفهومی برخوردار است. با نگاهی کوتاه و گذرا به صفحات ویرایش چهاردهم کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون هال ۲۰۲۱ ، بزرگ بودن فونت برخی از بخش‌های آن نظر شما را جلب خواهد کرد؛ به یاد داشته باشید که بخش‌های مشخص‌شده با فونت بزرگ‌تر شامل اطلاعاتی هستند که از ما بقی مطالب مهم تر میباشند ؛ درحالی‌که اطلاعات تکمیل‌کننده شامل کیس های بالینی، با فونت کوچک‌تر و برجسته شده به رنگ آبی کم‌رنگ با جزئیات بیشتر شرح داده‌شده‌اند. به این شکل اگر قصد مطالعه سریع بخش‌های مهم و یا عمیق شدن در مطالب را داشته باشید کار شما بسیار آسان خواهد بود.

این نوع رویکرد و تقسیم‌بندی مطالب در کنار دیگر ویژگی‌های برجسته، کتاب کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱ را به انتخاب محبوب دانشجویان در سراسر جهان، تبدیل کرده است.

Guyton and Hall Textbook of Medical Physiology - 2020 - پیش فروش - کتاب فیزیولوزی چاپ افست تمام رنگی - بهترین کیفیت صحافی و چاپ در ایران کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2020
کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون هال ۲۰۲۱

نگاه بالینی محور نویسندگان کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون هال ۲۰۲۱ که جنبه‌های بالینی و پیش بالینی را در نوشتن مطالب در نظر قرار داده‌اند، باعث آمیخته شدن مفاهیم فیزیولوژی و آسیب‌شناسی شده است که خود به درک دقیق تر این دو مبحث کمک شایانی مینماید .

نویسنده اطلاعات را در فصل‌های کوتاه با استفاده از بیانی شفاف و مختصر و بدون حاشیه رفتن ارائه می‌دهد که این امر یادگیری و حفظ مطالب را برای خواننده تسهیل می‌کند.

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱ دارای بیش از ۱۲۰۰ ترسیم و نمودار تمام‌رنگی است که همه آن‌ها برای درک آسان‌تر فیزیولوژی، با دقت تدوین‌شده‌اند.

ازجمله مواردی که در کتاب گایتون به آن‌ها پرداخته‌شده و از منظر بالینی موردبررسی قرارگرفته‌اند شامل چاقی ، اختلالات متابولیکی و قلبی عروقی ، بیماری آلزایمر و سایر بیماری‌های دژنراتیو است.

خرید اینترنتی کتاب فیزیولوژی گایتون ۲۰۲۱ با تخفیف ویژه

با جستجویی کوتاه در سایت‌های فروش آنلاین کتاب، می‌توانید به مناسب بودن قیمت کتاب‌های افستی که در سایت اشراقیه به فروش می‌رسند پی ببرید. علاوه بر مناسب بودن قیمت کتاب‌های افست پزشکی نشر اشراقیه و وجود تخفیف‌های دائمی بر روی این محصولات، می‌توانید نسبت به کیفیت چاپ این کتاب‌ها نیز اطمینان داشته باشید و  جدیدترین نسخه کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون هال ۲۰۲۱ را به‌صورت آنلاین سفارش دهید و از تخفیف ویژه کتاب‌های افست نشر اشراقیه بهره ببرید. یکی از مزایای خرید آنلاین کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون تضمین عودت آن تا ۴۸ ساعت پس از فروش بدون هیچ پیش شرطی است . امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله شما را با جدیدترین عنوان کتاب فیزیولوژی گایتون هال آشنا کنیم .

سوالات متداول در مورد ترجمه های کتاب فیزیولوژی گایتون :

قدیمی ترین ترجمه ی کتاب فیزیولوژی گایتون کدام است ؟

قدیمی ترین ترجمه ی کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون اثر دکتر فرخ شادان استاد پیشکسوت گروه فیزیولوژی دانشگاه تهران میباشد . این کتاب توسط انتشارات چهر به چاپ رسیده است .

بهترین ترجمه ی فیزیولوژی پزشکی گایتون از کدام انتشارات است ؟

بهترین ترجمه کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱ توسط انتشارات اندیشه رفیع و با ترجمه دکتر سید علی حائری روحانی در دو جلد به چاپ رسیده است .

بهترین خلاصه ی کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱ از کدام مولف میباشد ؟

خلاصه فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱ که توسط دکتر حائری روحانی با نام QR فیزیولوژی پزشکی گایتون ۲۰۲۱ به چاپ رسیده است یکی از بهترین جزوه ها و خلاصه کتاب های مروبط به کتاب گایتون است که در سال ۱۳۹۹ توسط نشر اندیشه رفیع به چاپ رسیده است .

0 دیدگاه

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
preloader