skip to Main Content

پرفروش ترین کتاب های جراحی در سال ۹۹

کتاب پزشکی اصول جراحی شوارتز 2019 - ترجمه کامل 6 جلدی : نشر اشراقیه و بابازاده

بامطالعه تاریخ پزشکی به تلاش بی‌وقفه انسان برای کنترل و درمان بیماری‌ها و جراحت‌ها در طول تاریخ پی خواهید برد. جراحی یکی از شیوه‌های درمانی در علم پزشکی است که سابقه آن به تمدن‌های دور و پیش‌ازتاریخ برمی‌گردد و آثار سوراخ کردن استخوان با مته، بر جمجمه‌های انسان‌های ماقبل تاریخ، نشان از قدمت این شیوه دارد.

امروزه با توجه به گسترش دانش جراحی، این رشته به زیرمجموعه‌هایی همچون جراحی مغز و اعصاب، جراحی ارتوپدی، جراحی زنان و زایمان، جراحی زیبایی و سایر انواع جراحی‌ها تقسیم‌شده است؛ که فارغ‌التحصیلان رشته پزشکی بر اساس علاقه و توانمندی خود می‌توانند برای گرفتن تخصص و فوق تخصص انواع رشته‌های جراحی اقدام کنند.

پرفروش های جراحی سال ۹۹

سرعت پیشرفت علوم مختلف ازجمله علم پزشکی، دانشجویان و فعالین این حوزه را همواره به مطالعه و تحقیق و به‌روز بودن نسبت به دانش روز، وامی‌دارد. در ادامه به معرفی منابع و کتاب‌های جراحی می‌پردازیم که در سراسر جهان از طرف متخصصین و اساتید جراحی مورد تائید بوده و همچنین عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های جراحی سال ۹۹ را به خود اختصاص داده‌اند.

Essentials of General Surgery – جراحی لارنس

کتاب جراحی لارنس 2019 - General surgery lawrence

نزدیک به ۲۵ سال است که کتاب جراحی لارنس همواره مورد انتخاب دانشجویان پزشکی و اساتید پزشکی قرار می‌گیرد و از منابع معتبر درزمینهٔ جراحی به شمار می‌رود. ازجمله مباحثی که نویسنده در جراحی لارنس به آن پرداخته به شرح زیر است:

  • ارزیابی قبل از عمل جراحی و مدیریت بیماران جراحی
  • تغذیه در جراحی
  • خونریزی‌های جراحی
  • جراحی اطفال
  • جراحی اعصاب
  • مراقبت‌های بحرانی جراحی

همچنین نسخه ۲۰۱۹ جراحی لارنس به‌عنوان منبع آموزش مباحث بالینی جراحی عمومی در آزمون‌های دستیاری تخصصی و پیش کارورزی معرفی‌شده است.

برای مطالعه ترجمه اصول جراحی لارنس ۲۰۱۹ می‌توانید ترجمه کتاب که در چهار جلد منتشرشده است را به‌راحتی از سایت اشراقیه تهیه کنید.

اصول جراحی لارنس

اصول جراحی لارنس 2019 - جلد چهارم

کتاب دیگری که در میان پرفروش‌ترین کتاب‌های جراحی سال ۹۹ دیده می‌شود، ترجمه جلد اول کتاب اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۹ است که یکی از قوی‌ترین کتاب‌های جراحی در حوزه‌ی علوم پزشکی است و به‌عنوان کتاب مرجع میان تمام جراحان دنیا مطرح است. دکتر چارلز برونیکاردی که سرپرست مؤلفین این کتاب است در سال‌های اخیر توانسته با استفاده از تجربیات پزشکان و متخصصان جراحی در سراسر دنیا این کتاب را به‌عنوان مرجع اصلی برای تمامی رزیدنت‌ها و دانشجویان مقاطع تخصصی در جراحی معرفی نماید.

در ترجمه آخرین ویرایش کتاب اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۹ که توسط انتشارات اشراقیه و بابازاده به چاپ رسیده است، برخلاف ترجمه‌های پیشین، تمام فصل‌ها و مباحث بر اساس تکست اصلی اصول جراحی شوارتز و به ترتیب فصل‌های کتاب اصلی ترجمه‌شده‌اند، به صورتی که تمامی فصل‌ها به ترتیب ۱ تا ۵۶ در ۶ جلد ارائه‌شده است. تا به امروز جلد اول تا پنجم ترجمه جراحی شوارتز ۲۰۱۹ به چاپ رسیده و آماده تحویل است و جلد ششم ترجمه در اواسط مردادماه ۹۹ آماده خواهد شد و در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

اصول جراحی شوارتز ۲۰۱۹- جلد اول

کتاب اصول جراحی شوارتز 6 جلدی - ترجمه کامل

Cummings Otolaryngology: Head and Neck Surgery – ۲۰۲۰-  جراحی کامینگز

کتاب جراحی کامینگز که یکی از رفرنس‌های رشته تخصصی گوش و حلق و بینی (ENT) است، کتاب پرفروش دیگری درزمینهٔ جراحی است. مطالعه آخرین نسخه کتاب جراحی سر و گردن کامینگز، یعنی ویرایش هفتم آن، شما را برای پیاده‌سازی و اجرای جدیدترین روش‌ها و اکتشافات، تکنیک‌ها و تکنولوژی‌ها درزمینهٔ جراحی سر و گردن مجهز می‌کند. در هر مرحله از تخصص جراحی که باشید این کتاب با دربرداشتن مطالب دقیق، تخصصی و جامع پاسخگوی سؤالات شما خواهد بود.

Cummings Otolaryngology: Head and Neck Surgery - 2020 - جراحی کامینگز

کتاب جراحی مینگات منبع معتبر و پرفروش دیگری در علم جراحی است، که آخرین نسخه آن یعنی ویرایش سیزدهم، با همراه داشتن تصاویر و عکس‌های کاملاً رنگی و محتوای به‌روز شده، آن را به یکی از بهترین منابع درزمینهٔ جراحی‌های شکمی تبدیل کرده است. جراحی میگنات به‌عنوان کامل‌ترین و به‌روزترین و قابل‌اعتمادترین منبع، از سوی جراحان عمومی و جراحان دستگاه گوارش مورد استقبال قرارگرفته است.

 از ویژگی‌های کتاب جراحی مینگات می‌توان به مواردی همچون، تمرکز هم‌زمان بر روی روش‌های مؤثر و مفاهیم جدید در تشخیص و مدیریت بیماری‌های شکمی و ارائه روش‌های مناسب و بررسی یکپارچه پروتکل‌های جراحی، همچنین استراتژی و تکنیک‌های قبل و بعد از جراحی اشاره کرد.

– Maingot’s Abdominal Operationsکتاب جراحی مینگات

کتاب جراحی مینگات چاپ اصلی تمام رنگی | ویرایش جدید Maingot

خرید اینترنتی کتاب‌های پزشکی

نشر اشراقیه که سال‌هاست به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فروش کتاب‌ها و منابع پزشکی فعالیت دارد با فراهم کردن بستر خرید آنلاین کتاب‌های پزشکی و دانشگاهی از طریق وب‌سایت خود، امکان خریدی امن و آسان را برای دانشجویان برقرار کرده و سه اصل ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت و احترام به‌ وقت مشتری را رکن فعالیت‌های خود قرار داده است. همچنین خبر خوب برای دانشجویان این‌که می‌توانند با خرید از نشر اشراقیه از تخفیف دائمی و ویژه بر روی کتاب‌های افست جراحی و به‌طورکلی کتاب‌های پزشکی، همراه با بهترین کیفیت چاپ نسخه‌های افست بهره ببرند.

دیدگاه

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
preloader